Slovak Polski

Lyžovanie vo Vrátnej

Kópia dokumentu skok_vratna (38) Kópia dokumentu Skialpove tury Kópia dokumentu Kópia dokumentu _DSC0398
Kópia dokumentu IMG_7893 Kópia dokumentu chleb04 Kópia dokumentu DSC_4655
Kópia dokumentu DSC_4613 Kópia dokumentu _DSC0632 Kópia dokumentu _DSC0537
Kópia dokumentu sneznice6 Kópia dokumentu poludnak07_m Kópia dokumentu poludnak02_m
Kópia dokumentu Kópia dokumentu DSC_5620 Kópia dokumentu kld chleb Kópia dokumentu chleb06

Naše vysoko štandardné ubytovacie zariadenie penzión Apartmány Terchová sa nachádza iba 2km od jedného z najznámejších stredísk s bohatou lyžiarskou históriou na Slovensku Vrátna Free Time Zone, kde je lyžovanie zážitkom pre všetkých lyžiarov, tak isto aj pre snowboardistov a freeraiderov veľkých či malých. Pozývame Vás na príjemnú zimnú lyžovačku spojenú s pekným ubytovaním a dobrou kuchyňou. Toto všetko Vám ponúkame v nádhernej prírode národného parku Malá Fatra. Požičať lyže si môžte tu.

Paseky

Zimné lyžiarske stredisko Paseky je vhodným miestom pre krásnu rodinnú lyžovačku. Výhodou strediska je bezplatné parkovisko s kapacitou viac ako 400 parkovacích miest. V areáli tu ponúkajú svoje služby 3 lyžiarske a snowboardové školy a škôlky, požičovňu lyžiarskej výstroje a tak isto aj lyžiarsky a snowboardový servis. V stredisku sa nachádza centrálna pokladňa. Ďalej tu nájdete multifunkčnú budovu s reštauráciou, dva bufety a predajňu suvenírov.

Zjazdovka Paseky s celkovou dĺžkou trate 3,3 km a so 100% technickým zasnežovaním sa stáva lyžovačka neopakovatelným zážitkom pre začiatočníkov, pokročilých i veľmi dobrých lyžiarov a snowboardistov. Celková prepravná kapacita 4-sedačkovej lanovky a 3 vlekov je viac ako 4 000 osôb za hodinu. Vychutnať si môžete aj večerné lyžovanie a pre Vaše deti je tu detský park Kids zóne. Zo Žiliny pravidelne premáva do strediska bezplatný skibus.

Poludňový Grúň

Do strediska Poludňový Grúň sa dostanete 4-sedačkou zo zjazdovky Paseky, kde sa zlyžovaním dostanete ku Chate Poludňový Grúň, kde nájdete reštauráciu. Zo zjazdovky sa Vám naskytne krásny pohľad na Malý i Veľký Rozsutec. Nájdete tu 4 vleky, ktoré prepravia za hodinu 2 600 lyžiarov a snowboardistov, ktorí si môžu vychutnať celkovú dĺžku tratí viac ako 2,5 km.

Chleb

Zlatá perla celej doliny. Severne orientovaný ťažký svah s prevýšením až 750 m je prístupný modernou 8-miestnou kabínkovou lanovkou končiacou tesne pod hrebeňom Malej Fatry vo výške 1 494m. Vďaka svojim poveternostným podmienkam je stredisko priam predurčené na jarnú lyžovačku. Reštaurácia Panoráma s prekrásnym panoramatickým výhľadom na vrcholy Malej Fatry, slnečná terasa s pohodlnými ležadlami pre komfortný relax priamo na svahu, jedinečné horské slnko, to všetko nájdete v stredisku Chleb. Prírodný sneh, čierne zjazdovky, freeridové zóny a prepravná kapacita 900 osôb za hodinu je v Oštiepkovej Mulde. Červená zjazdovka a vlek s kapacitou 600 osôb za hodinu v Snilovskom sedle.

Mohlo by Vás zaujímať

Napísali o nás

WordPress Video Lightbox